Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 136, wczoraj: 117
ogółem: 1 121 009

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wywiad z byłym prezesem KS Warta panem Dariuszem Matkowskim

  • autor: wartaslon, 2014-12-14 22:03

.

Przez wiele lat był Pan Prezesem naszego klubu. Skąd więc decyzja o rezygnacji z funkcji prezesa?
Dariusz Matkowski Ja nie zrezygnowałem z funkcji prezesa. Skończyła się trwająca kadencji i po prostu nie wystartowałem w nowych wyborach. Bycie prezesem oznacza codzienne angażowanie się w pracę klubu a mi nie pozwala na to czas. Więc zrobiłem to dla dobra klubu.

Czy rezygnacja z tej funkcji oznacza, że nie będzie pan wspierał działań Zarządu i nowego Prezesa?
D.M. Absolutnie nie wycofuję się z prac w klubie, w dalszym ciągu pozostaję w Zarządzie Warty. Cieszę się że to właśnie Stanisław Piecuch został nowym prezesem klubu, na pewno będę służył mu pomocną radą przez najbliższe lata.

Oprócz bycia Prezesem był pan również sponsorem klubu. Czy w dalszym ciągu planuje pan wspierać finansowo nasz klub?
D.M. Wierzę, że otrzymana pomoc finansowa jest niezbędna w dalszym rozwoju Klubu. Ja na pewno z tej pomocy nie zrezygnuję. Jednocześnie liczę na to że losy klubu nie zostaną obojętne dla dotychczasowych jak i potencjalnych sponsorów. Przed nowym prezesem jaki zarządem stoi nie małe wyzwanie, aby klub mógł funkcjonować na takim poziomie jak dotychczas potrzebujemy kolejnych sponsorów.

Będąc przez tyle lat Prezesem KS Warta udało się Panu z pewnością osiągnąć wiele sukcesów ale również pewnie były i porażki. Co Pan uważa za swój największy sukces?
D.M. Najważniejszym sukcesem był awans do IV ligi, jak również historyczny awans do półfinału Pucharu Polski. Drugim elementem sukcesu jest powstanie tak wspaniałego, nowoczesnego obiektu przy ul. 3-go Lutego. Ogromnym sukcesem było zorganizowanie niesamowitej imprezy z okazji obchodów 65-lecia klubu i goszczenie byłych zawodników Lecha Poznań. W styczniu 2014 roku gościliśmy wybitnego piłkarza ikonę włoskiej piłki Roberto Baggio który wizytował nasze boiska, spotkał się z zawodnikami, kibicami i zarządem. Tak naprawdę o sukcesach mógłby wiele powiedzieć, ponieważ był ich cały ogrom.

Co by Pan chciał przekazać kibicom Warty Słońsk?
D.M. Kibicom chciałbym podziękować za to że tak licznie przybywają na mecze zarówno w Słońsku jaki i na wyjazdach. Serdecznie dziękuję za wspaniały doping i atmosferę którą tworzycie. Wasze wsparcie będzie teraz jeszcze bardziej  potrzebne, by podjąć się kolejnych wyzwań. Dziękuję

Dziękuję za wypowiedź


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [689]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Sparing w Słońsku dnia 17.02.2013 z GKP Pszczew
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...