Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 126, wczoraj: 161
ogółem: 1 121 482

statystyki szczegółowe

Aktualności

Stary nowy Zarząd

  • autor: wartaslon, 2014-12-02 21:17

W dniu 26.11.2014 r. w sali wiejskiej w Słońsku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Warta Słońsk. 

Galeria zdjęć


nowa-galeria-5963859.jpg nowa-galeria-5963860.jpg nowa-galeria-5963861.jpg

Na zebranie przybyło ponad 30 osób. Wśród zaproszonych gości był m.in. Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej pan Robert Skowron oraz Wójt Gminy Słońsk pan Janusz Krzyśków.

Walne Zebranie rozpoczęło się o godz. 17:15 od wprowadzenia pocztu sztandarowego po czym rozpoczęły się obrady które otworzył Prezes Warty pan Dariusz Matkowski. Po wybraniu przewodniczącego i komisji mandatowej przystąpiono do obrad. Na początku dokonano zmiany w statucie Klubu zamieniając zapis Warta Iskra Słońsk na Warta Słońsk oraz zmieniono ilość członków Zarządu z 11 na od 2 -12. Powyższe zmiany zostały jednogłośnie przyjęte.

Po dokonanych zmianach statutowych Prezes Klubu odczytał sprawozdanie z 4 letniej działalności. W swoim przemówieniu podkreślał ciągłe dążenie klubu do najwyższego wyniku sportowego oraz ocenił organizację obchodów 65 lecia KS Warta. Opowiedział o dobrej współpracy z władzami samorządowymi oraz omówił działalność klubu od strony finansowej. Na koniec swojego wystąpienia poinformował o rezygnacji z funkcji Prezesa Klubu na następną kadencję. Uzasadnił to zbyt dużym obciążeniem zawodowym jednakże zaznaczył, że nie wycofuje się z pracy na rzecz klubu. Zebrani gorącymi oklaskami podziękowali Prezesowi za lata pracy, a miłym akcentem podziękowań była wiązanka kwiatów od ustępującego Zarządu. Następnie głos zabrał Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej pan Robert Skowron, który wręczył Prezesowi Dariuszowi Matkowskiemu medal „Za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej”, jak również uhonorował go szalikiem reprezentacji Polski oraz koszulką LZPN z podpisami Prezesa Bońka oraz Romana Koseckiego. Kolejną osobą która zabrała głos był Wójt Gminy pan Janusz Krzyśków. On również ciepło wyraził się o klubie, jego Zarządzie oraz osiągniętych sukcesach. Powiedział m.in. że wiele osób zazdrości nam wspaniałego kompleksu sportowego, na którym mecze rozgrywa nasz klub zaś Prezes klubu podziękował  wójtowi za lata współpracy wręczając wiązankę kwiatów.

Kolejnym punktem było odczytanie protokołu komisji rewizyjnej. Następnie przystąpiono do udzielania absolutorium dla członków ustępującego Zarządu. Po głosowaniu okazało się, że wszyscy otrzymali je jednogłośnie, co świadczy o dobrej pracy Zarządu. W dalszej części obrad przystąpiono do dyskusji w której glos zabierali m.in. Wojciech Lewicki, Kazimierz Sozański. Następnie zgodnie z porządkiem obrad przystąpiono do wyboru nowego Zarządu. Członkowie obecni na sali podawali kandydatury. W głosowaniu jawnym wybrano nowy Zarząd w osobach: Piotr Miglujewicz, Stanisław Piecuch, Kazimierz Sozański, Mirosław Polak, Karol Sombert, Dariusz Matkowski, Oliwia Matkowska, Jerzy Piecuch, Mariusz Wojnarowski, Stanisław Dobrzański, Marek Skarbież i Franciszek Jamniuk. Wybrano również Komisję w składzie: Kamil Kot, Angelika Cieślińska i Wojciech Lewicki. Wybrani w najbliższym czasie się ukonstytuują i dokonają wyboru spośród siebie osób funkcyjnych.

Cieszy, że do nowego Zarządu wszedł po zaproponowaniu przez pana Lewickiego ustępujący prezes pan Dariusz Matkowski, który z pewnością będzie służył radą i pomocą Zarządowi.

Nowo wybranemu Zarządowi i komisji rewizyjnej życzymy sukcesów nie mniejszych od mijających 4 lat. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [749]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Mecz Pucharowy Warta Słońsk - Czarni Browar Witnica 2014.09.24
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...