Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 13 gości

dzisiaj: 226, wczoraj: 161
ogółem: 1 121 582

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wywiad z piłkarzami KS Warta Dawidem i Krzysztofem Woźniak

  • autor: wartaslon, 2014-06-21 16:58

.

Krzysztof Woźniak          Dawid Woźniak
Krzysztof i Dawid Woźniak

Przedstawcie się naszym czytelnikom?
Dawid Woźniak Mam 19 lat i od urodzenia mieszkam w Słońsku.
Krzysztof Woźniak Mam 17 lat i od urodzenia mieszkam w Słońsku

Kto z was pierwszy zaczął interesować się piłką nożna i trenować w naszym klubie?
D.W. Jako pierwszy z nas dwóch to ja zacząłem interesować się piłką nożną i tym samym prędzej niż brat zacząłem trenować w klubie Warty Słońsk.
K.W. Mój brat jako pierwszy zaczął się interesować piłką. Od samego początku próbował namawiać mnie do trenowania, aż w końcu zdecydowałem się pójść na trening i bardzo mi się to spodobało .W ten sposób zacząłem trenować w klubie Warta Słońsk.

W tym roku mieliście możliwość debiutu w meczu ligowym seniorów. Czy nie czuliście przed tym tremy i jakie macie wspomnienia ze swoich debiutów?
D.W. Gdy miałem okazję zadebiutować w meczu ligowym to czułem niewielki stres, ponieważ wiedziałem że muszę dać z siebie wszystko i wiedziałem jakie konsekwencje niosą za sobą błędy popełnione na boisku. Był to mój jeden z pierwszych ważnych meczy w piłce seniorskiej .Wspomnienia moje z debiutu są dobre i bardzo się cieszę że mogłem zagrać w meczu ligowym seniorów w klubie Warty Słońsk.
K.W. Cieszę się że mogłem zadebiutować w meczu ligowym seniorów Warty Słońsk. debiutowałem w meczu z Toromą Torzym i nie czułem wielkiego stresu przed meczem ,ale większy stres przychodzi z każdym kolejnym meczem ponieważ każdym meczem przybliżaliśmy się do awansu do IV ligi . wspomnienia z debiutu mam dobre i mam nadzieje że zostanę w tym klubie jak najdłużej.

Niech każdy z was przedstawi najlepsze cechy piłkarskie jakie posiada brat?
D.W. Jedną z najlepszych cech mojego brata jest umiejętność dryblingu, co prawda rzadko mu to wychodzi, ale posiada taką cechę. Kolejną ważną cechą jest to, że nie boi się uderzyć z dowolnego miejsca przed polem karnym przeciwnika.
K.W. Jedną z cech mojego brata jest to że zawsze gra fair play. Nigdy nie odpuszcza i gra do ostatniego gwizdka.

Mieliście również możliwość zagrania w meczu z Lechem Poznań. Jak oceniacie swój występ, grę Lecha Poznań, i jakie umiejętności piłkarskie zawodników Lecha Poznań chcielibyście się posiadać? 
D.W. Swój wstęp w meczu z Lechem Poznań uważam za jeden z lepszych. Występ drużyny Lecha Poznań na naszym boisku uważam za bardzo dobry i pokazali nam wszystkim , że warto zawsze grać do końca .Chciał bym mieć dwie bardzo ważne umiejętności zawodników z Lecha Poznań . Pierwsza z nich to jest doskonały przegląd pola , a droga to mieć spokój przy opanowaniu piłki.
K.W. Swój występ w meczu przeciwko drużynie z Poznania uważam za dobry ponieważ zdobyłem duże doświadczenie. Występ Lecha Poznań był na wysokim poziomie i pokazali nam że w każdym wieku można grać w piłkę i warto grać do końca .Chciałbym mieć dwie te same cechy co mój brat wymienił powyżej.

Jakie jest wasze największe piłkarskie marzenie?. 
D.W. Moim największym piłkarskim marzeniem jest zagrać w kadrze Polski i godnie reprezentować swój kraj.
K.W. Moim największym marzeniem jest zagrać przeciwko słynnej Barcelonie i zadebiutować w kadrze Polski.

Kto wg was wygra Mistrzostwa Świata w Brazylii?
D.W. Biorąc pod uwagę to, że w tegorocznych mistrzostwach wydarzyło się parę sensacji, to moim zdaniem spore szanse ma Meksyk.
K.W. Ciężko wytypować faworyta tegorocznych Mistrzostw Świata ,ponieważ jest dużo niespodzianką, ale stawiam na gospodarzy , czyli Brazylię.

Dziękuję za wypowiedź 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [654]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Warta Słońsk - Iskra Janczewo 2013.10.20
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...