Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 122, wczoraj: 117
ogółem: 1 120 995

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wywiad z piłkarzem KS Warta Słońsk Krzysztofem Stojanowskim

  • autor: wartaslon, 2014-05-26 22:13

.

Jak wyglądała Twoja dotychczasowa przygoda z piłką nożną ?
Krzysztof Stojanowski Do tej pory w  seniorskiej piłce reprezentowałem trzy kluby. Pierwszym z nich był GKP Gorzów Wielkopolski, i z  którym osiągnąłem największy sukces tj. awans  z  III do I ligi. Po awansie nie przebiłem się do składu I ligowej drużyny i zostałem wypożyczony przez klub do MKS Ilanka Rzepin, gdzie występowałem przez  rok czasu, następnie wróciłem do Gorzowa, po czym ponownie zostałem wypożyczony  do klubu MKS Orzeł Międzyrzecz, gdzie awansowaliśmy  z IV ligi do III i przez trzy sezony reprezentowałem barwy Orła.

Czym się różni gra w wyższych ligach od gry w lidze Okręgowej ?
K.S. W  ostatniej kolejce zagrałem dopiero pierwszy raz, więc nie jestem w  stanie powiedzieć czym tak naprawdę się różni gra  w  wyższych ligach od  gry w  lidze okręgowej.

Co jest powodem, że w naszym zespole wystąpiłeś dopiero w 1 meczu?
K.S. Mój debiut dopiero w  IX kolejce był spowodowany tym, że mecze ligi Okręgowej kolidowały z pracą, a jak już się udało przyjechać na mecz, to doznałem urazu, teraz już jest  wszystko  w porządku i mam nadzieję na jak najczęstsze reprezentowanie barw Warty.

Czy stosujesz się do sportowego trybu życia? Jeśli to co robisz?
K.S. Mój debiut dopiero w  IX kolejce był spowodowany tym, że mecze ligi Okręgowej kolidowały z pracą, a jak już się udało przyjechać na mecz, to doznałem urazu, teraz już jest  wszystko  w porządku i mam nadzieję na jak najczęstsze reprezentowanie barw Warty.

Co chciałbyś osiągnąć z KS Warta Słońsk?
K.S. Oczywiście chciałbym osiągnąć jak najwięcej, wygrywać jak najwięcej meczy i jeżeli była by taka możliwość awansować wraz  z drużyną do IV ligi.

Czy stosujesz się do sportowego trybu życia? Jeśli tak, to co robisz?
K.S. Tak stosuję się do sportowego trybu życia, indywidualnie uczęszczając na siłownie, a  także  stosując  odpowiednią dietę.

Co ciebie motywuje do walki na boisku?
K.S. Wychodząc na boisko motywuje  mnie chęć wygrania, to jest  chyba największy motywator, który powinien dodawać werwy i siły.

Co czujesz na myśl, że być może będziesz miał możliwość gry w meczu przeciwko byłym reprezentantom Polski w piłkę nożną podczas obchodów KS Warta?
K.S. We  wcześniejszych latach miałem okazję grać w podobnych meczach w  barwach GKP Gorzów Wlkp. Przeciwko Lechowi Poznań, a także ŁKS-owi Łódź, jest  to fajna sprawa ponieważ można się sprawdzić na  tle osób, którzy coś w  piłce osiągnęli.

Dziękuję za wypowiedź


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [790]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Sparing w Słońsku dnia 17.02.2013 z GKP Pszczew
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...