Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 25, wczoraj: 117
ogółem: 1 120 898

statystyki szczegółowe

Aktualności

Roberto Baggio w Słońsku

  • autor: wartaslon, 2013-11-30 00:49

     W dniach 13-15 listopada br. do Słońska na zaproszenie prezesa KS Warta pana Dariusza Matkowskiego przybył legendarny włoski piłkarz Roberto Baggio.

     Jego przedstawiać nie trzeba ale można wspomnieć o tym, że w swojej karierze piłkarskiej reprezentował m.in. takich klubach jak Fiorentina, AC Milan, Juventus Turyn, Bologna czy Inter Mediolan. W latach 1988 -2004 występował w reprezentacji narodowej Włoch w piłce nożnej (łącznie wystąpił w 27 meczach i strzelił dla swojego kraju 56 bramek). W 1993 roku został uznany za piłkarza roku FIFA i zdobył Złotą Piłkę dla najlepszego gracza Europy. Oprócz Roberta Baggio do Słońska przyjechał również jeden z udziałowców klubu AC Milan. Celem ich wizyty było wzajemne zapoznanie się mające w celu ułatwienie nawiązania współpracy między klubami AC Milan i Warta Słońsk. Warto zaznaczyć, że wstępnie klub dostał zaproszenie do Włoch do Milanu na zwiedzenie obiektów i obejrzenie meczu ligowego. W trakcie swojego krótkiego pobytu w Słońsku goście obejrzeli nasze boiska piłkarskie i zapoznali się z działaniami Klubu Sportowego Warta Słońsk. Wizyta zakończyła się wspólnym spotkaniem w Restauracji Ramzes. Cieszy fakt, że prezesowi naszego klubu udało się zaprosić tak znakomitego piłkarza. Mamy nadziej, że poznanie mechanizmów działania tak dobrego klubu jakim jest AC Milan zaowocuje w przyszłości w naszym klubie. 
 

Roberto Baggio z Prezesem KS Warta panem Dariuszem Matkowskim na boisku Zespołu Szkół w Słońsku
 

prezentacja nowego boiska piłkarskiego KS Warta Robertowi Baggio przez Wójta Gminy Słońsk pana Janusza Krzyśków i Prezesa KS Warta pana Dariusza Matkowskiego
 
Wspólna kolacja zorganizowana przez Zarząd KS Warta

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [2688]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Warta Słońsk - Iskra Janczewo
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...