Aktualności

MŁODZIEŻOWA PIŁKA NOŻNA-grupa trampkarz

• autor: wartaslon, 2013-10-24 20:34

.

Pierwszy mecz graliśmy na wyjeździe z drużyną Zorzy Kowalów po dość ciekawym meczu przegraliśmy 4-2, ale na uwagę zasługuje fakt, że graliśmy przez większość meczu w dziesiątkę po czerwonej kartce za zagranie ręką w polu karnym i nie strzelonym karnym przez zespół warty, drugi mecz rozgrywaliśmy u siebie z drużyną Ilanki Rzepin po dobrym meczu i prowadzeniu przez większość czasu ulegliśmy jednak drużynie gości 1-2, trzeci mecz rozgrywany był w Ośnie Lubuskim z tamtejszą Spójnią, drużyna gości górowała nad nami tak jak i fizycznie tak i piłkarsko mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 8-1, czwarty mecz i w końcu pierwsze zwycięstwo odnieśliśmy w Trzemesznie, po bardzo ciekawym meczu gdzie wynik często ulegał zmianie, po prowadzeniu 1-0 daliśmy sobie strzelić dwie bramki, ale przy stanie 2-1 dla Znicza chłopcy pokazali charakter i strzelili jeszcze dwie bramki ustalając tym samym wynik meczu na 3-2 dla Warty, piąty mecz odbywał się w Słońsku z teoretycznie silniejszą Stalą Sulęcin, po znakomitej pierwszej połowie gdzie prowadziliśmy już 3-0 w drugiej zagraliśmy trochę słabiej, ale nie pozwoliliśmy wydrzeć sobie zwycięstwa i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-2, mecz szósty rozgrywaliśmy w Boczowie z Juvenią i to był dość dziwny mecz przy prowadzaniu 1-0 straciliśmy dwie bramki, ale do przerwy zdołaliśmy wyrównać strzelając bramkę na 2-2 i to był ostatni dobry moment drużyny Warty, w drugiej połowie straciliśmy 5 bramek odpowiadając tylko jedną i mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 7-3.

Zorza Kowalów - MUKS Bocian Słońsk 4-2

MUKS Bocian Słońsk - Ilanka Rzepin 1-2

Spójnia Ośno - MUKS Bocian Słońsk 8-1

Znicz Trzemeszno – MUKS Bocian Słońsk 2-3

MUKS Bocian Słońsk - Stal Sulęcin 3-2

Juvenia Boczów – MUKS Bocian Słońsk 7-3