Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 126, wczoraj: 117
ogółem: 1 120 999

statystyki szczegółowe

Aktualności

MŁODZIEŻOWA PIŁKA NOŻNA-grupa junior starszy

  • autor: wartaslon, 2013-10-24 20:29

.

     Sezon 2013/14 rozpoczęliśmy 29.07.2013 r. treningami na własnym obiekcie przy Zespole Szkół w Słońsku. Do rozgrywek zgłoszone zostały drużyny juniorów starszych, trampkarzy i orlików. Po 2 tygodniach treningów grupa trenująca w MUKS "Bocian" w Słońsku wyjechała na 7 dni do Ustronia Morskiego w celu szlifowania umiejętności piłkarskich nabytych w poprzednich sezonach. W obozie wzięło udział 12 osób w wieku trampkarza oraz orlika: Sykuła Mateusz, Kosiński Aleksander, Mordak Bartłomiej, Jankowski Grzegorz, Pryputniewicz Jakub, Wasielewski Piotr, Batorski Paweł, Błauciak Daniel, Sozański Szymon, Filipowicz Bogdan, Piątek Kornelia. 

     Po powrocie ze zgrupowania piłkarskiego juniorzy starsi rozpoczęli sezon mistrzowski spotkaniem ze Stalą w Sulęcinie, w którym doznaliśmy porażkę 0:5. Następnie podjęliśmy zespół Czarnych Witnica wygrywając 2:0 (bramki Kamil Matusik, Dariusz Pryputniewicz). W trzecim meczu przeciwnikiem był zespół z Wojcieszyc gdzie wygraliśmy 2:1, a bramki strzelili Adrian Grabiński i K. Matusik. Wyjazd do Łucznika Strzelce Krajeńskie zakończył się wynikiem 1:1 bramka została zdobyta przez D.Pryputniewicza. Po dwóch meczach wyjazdowych przyjęliśmy drużynę "Meprozetu" Stare Kurowo wygrywając 4:0 wszystkie bramki strzelił D.Prypuniewicz. W dalszej kolejności nastąpił wyjazd do Dobiegniewa, gdzie zremisowaliśmy 2:2, bramki K.Matusik oraz Arkadiusz Pater. Po tych sześciu spotkaniach drużyna MUKS "Bocian" Słońsk zdobyła 11 punktów zajmując trzecie miejsce w tabeli za zespołami Stali Sulęcin oraz Spójnią Ośno Lubuskie.

     Swoje pierwsze mecze rozegrali także "orlicy" którzy na I turnieju w Kostrzynie nad Odrą zdobyli 4 punkty zajmując 5 miejsce. W II turnieju także w Kostrzynie drużyna zdobyła 7 punktów wygrywając dwa mecze, jeden zremisowała i dwa przegrała zdobywając miejsce czwarte. Takim samym rezultatem zakończył się start w III turnieju w Kowalowie. Po trzech turniejach nasz zespól ma 18 punktów i zajmuje czwarte miejsce. W zespole wyróżniają się Szymon Sozański, (strzelec 4 bramek w jednym meczu) Paweł Karasiński (zdobywca pierwszego hat- tricka w życiu) i Oskar Topolski. Zespół uzupełniony jest dwoma dziewczynkami Julią Patałą i Kornelią Piątek.

opracował trener II klasy mgr Stanisław Gorzelak

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [850]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Sparing w Słońsku dnia 17.02.2013 z GKP Pszczew
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...