Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 14 gości

dzisiaj: 202, wczoraj: 161
ogółem: 1 121 558

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wywiad z ....

  • autor: wartaslon, 2013-10-14 15:45

.

Wywiad z zawodnikiem KS Warta Piotrem Siembida
(na zdjęciu poniżej)

Przedstaw się naszym kibicom

Piotr Siembida ur.18 stycznia 1993 roku. Pochodzę z Kostrzyna nad odra i tam na co dzień mieszkam. W piłkę gram od małego dziecka. Swoja przygodę rozpocząłem w Celulozie. Grałem w takich zespołach jak UKP Zielona, Ilanka Rzepin.

Na jakiej pozycji grasz w Warcie? Czy jest to twoja ulubiona pozycja na boisku i co jest twoją najmocniejszą i najsłabszą stroną w grze w piłkę nożną?

P.S. W Warcie obecnie gram na pozycji napastnika, chociaż w kilku meczach w tej rundzie grałem w środku pola. Jeżeli chodzi o moje najmocniejsze i najsłabsze strony to nie chciałbym się na ten temat wypowiadać to powinien ocenić trener.

Ostatnio nie wiedzie się naszemu zespołowi w lidze (porażka i remis). Co jest tego przyczyną i czy twoim zdaniem ten zespół stać na wygrywanie kolejnych meczy

P.S. W piłce nożnej zawsze przychodzą gorsze chwile, nawet najlepszym zespołom zdarzają się porażki. W tych meczach na pewno zabrakło szczęścia bo mieliśmy wiele dogodnych sytuacji na strzelanie bramek. Oczywiście że będziemy wygrywać.

W swojej przygodzie z piłka miałeś okazje grać m.in. w takich jak UKP Zielona Góra, czy Ilanka Rzepin. Jak wygląda w nich przygotowanie do meczy w porównaniu do tego co jest w Warcie Słońsk?

P.S. Tak są to piękne wspomnienia. Tam jest inna mentalność zawodników, przygotowanie do meczu w tych zespołach strasznie się rożni od tego w warcie. Ale nie ma co porównywać Zielonej Góry do Słońska. Zawodnicy tam inaczej myślą maja inne cele na przyszłość.

Co być chciał przekazać kibicom Warty?

P.S. Zależy o jakich kibicach mówimy. Jeżeli o tych co przychodzą by nas wspierać nawet gdy się nie powodzi to chciałbym im podziękować za to ze to robią, zaś jeżeli chodzi o tych co przychodzą tylko żeby psy na nas wieszać to proponowałbym w ogóle się na mecze nie wybierać.

Dziękuję za wypowiedź


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [792]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Sparing ze Spójnią Ośno 2.03.2013 r.
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...