Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 209, wczoraj: 117
ogółem: 1 121 082

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wywiad z...

  • autor: wartaslon, 2013-09-28 17:46

.

zawodnikiem KS Warta Kamilem Orłowskim

Przedstaw się proszę naszym czytelnikom.
Kamil Orłowski ur. 16.04.1993 w Kostrzynie nad Odrą. Gram na pozycji ofensywnego pomocnika (środkowy, boczny). W przeszłości reprezentowałem takie kluby jak: Celuloza Kostrzyn, UKP Zielona Góra, Lechia Zielona Góra, Ilanka Rzepin i aktualnie Warta Słońsk. Swój debiut w drużynie seniorów miałem będąc zawodnikiem UKP Zielona Góra.

Przyszedłeś do naszej drużyny dość późno bo już po rozegraniu kilku kolejek ligowych a na 24 godziny przed tzw. Zamknięciem okienka transferowego. Dlaczego tak późno zadecydowałeś się na przejście do Warty, choć w kuluarach mówiło się już w miesiącu lipcu o twoim transferze do Słońska. 
K.O. To prawda dużo wcześniej pojawiła się oferta grania w Warcie lecz ciągle nie mogłem się zdecydować. Czy pozostać w Rzepinie? Czy spróbować w Warcie? Okazało się po rozmowach z Tata, że dalszy pobyt w Rzepinie nie ma sensu. Zwłaszcza gdy w momencie decyzji zaczynało się wszystko psuć. I takim oto sposobem znalazłem się w Słońsku.

Wiadomo, że w twojej rodzinie gra w piłkę przechodzi z ojca na syna (twój Tato grał w Lechu Poznań).Jednakże obecny trener Warty Słońsk nie jest osobą obcą dla ciebie bowiem trafiłeś teraz do tego samego szkoleniowca który dawniej trenował twojego tatę. Czy to też miało jakieś znaczenie dla twojego przejścia do Warty? 
K.O.  Oczywiście Trenera Chmielewskiego znam nie od dziś. Sam jeszcze za czasów juniorów miałem przyjemność być pod okiem Trenera Chmielewskiego. Czasy juniorskie wspominam bardzo dobrze wiec myślę że dojdę do porozumienia z trenerem. I pewnie to był jeden z plusów które przemawiały do mnie żeby przyjść do Warty, a to że kiedyś trenował mojego Tate to raczej nie miało znaczenia.

Z naszego zespołu w przerwie odeszło wielu zawodników. Czy uważasz że dzięki transferom Roberta Gacy, Piotra Siembidy, Łukasza Filusa i twoim zespół Warty jest wstanie wywalczyć awans do IV Ligi? 
K.O. Wydaje mi się że transfery które były w tym okienku powinny załatać dziury jakie zostały po odejściu zawodników z poprzedniego sezonu. Awans do IV ligi był wywalczony już wcześniej, wiec myślę że teraz również uda się go wywalczyć tym składem, który skompletował Trener. A przynajmniej będziemy robić wszystko aby tak się stało.

Jak zostałeś przyjęty przez zawodników i kibiców naszego zespołu.
K.O. Przed przyjściem już znałem kilku kolegów z drużyny i wydaje mi się że zostałem dobrze przyjęty do zespołu. Nie miałem większych problemów żebym dogadać się z drużyną. A co do kibiców to nie mogę się wypowiedzieć bo nie wiem co rozmawiają miedzy sobą na trybunach. Ale znam kilka osób, które przychodzą na mecze Warty. Zwłaszcza moja dziewczyna, która mnie wspiera i dopinguje. Pozdrawiam Ją gorąco.

Dziękuję za wypowiedź


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [736]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ośno Lubuskie 26.01.2013 r
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...