Aktualności

Warta dalej płynie po zwycięstwo w Klasie Okręgowej

• autor: wartaslon, 2013-09-16 12:26

.

Dnia 14.09.2013 roku w sobotę o godz. 1400 Warta rozegrała mecz jako gość na swoim boisku z drużyną z końca tabeli Pogonią Krzeszyce i zakończyła go imponującym zwycięstwem 8:1. Drużyna z Krzeszyc to już nie ta drużyna, która walczyła w poprzednim roku (pozostało z niej tylko 3 zawodników: Dębski, Brussy i Jonasz, a reszta to sama młodzież). Nie mogli nam w zasadzie zagrozić, choć strzelili bramkę, z rzutu rożnego. Była to bramka – kara; jak strzelona naszej reprezentacji w meczu z San Marino, która nie powinna wpaść.

Mecz był jednostronny, na boisku szalał Weres, który jest nie do zdarcia – strzelił 5 bramek (jedna z rzutu karnego) i został liderem w tabeli strzelców z 14 bramkami po 6 meczach. W zasadzie do nikogo nie można mieć pretensji. Otóż z powodu nękających nas kontuzji graliśmy w mocno okrojonym składzie – tylko z bramkarzem rezerwowym – Polakiem. Do przerwy wynik był 4:0, a po przerwie dołożyliśmy jeszcze 4 bramki tracąc jedną. Swój udział w bogatym łupie strzeleckim mieli: Szczotko, Gaca (kapitalny rzut z 20 metrów), a także Orłowski, który już wszedł w rytm zespołu. Bardzo dobrze zagrał Majerczyk, Sozański, Hrysiukowicz, Klim, wszyscy się rozumieli. Naprawdę tworzyli zgraną drużynę, którą przy takiej grze będziemy z przyjemnością oglądać w przyszłości, a już następny mecz też u nas z SKS Słubice, który wykaże co reprezentujemy swoją grą. Życzymy im powodzenia.