statystyki szczegółowe

Aktualności

Kapitalna gra – efektowne zwycięstwo

• autor: wartaslon, 2013-09-09 20:20

Dnia 8.09 br. o godz. 14:00 Warta rozegrała kapitalny mecz z Różą Różanki i uzyskała wynik 5:1. Bramki strzelili: Weres-3 (w tym jedną z rzutu karnego), Siembida 2.

Mecz przez cały czas toczył się przy wyraźnej przewadze Warty. Róża nie dochodziła do strzału. Ich akcje były chaotyczne i nie mogli zagrozić bramce gospodarzy. Pierwszą bramkę strzelił Weres, drugą Siembida. Po przerwie znów strzelił Weres, a wtórował mu kapitalną główką Siembida i zakończył bardzo ładnym strzałem z dobiegu do piłki Weres. Był to ładny mecz, gdzie klasę pokazał Weres i Siembida, którym wtórował Majerczyk, trochę dziś słabszy Orłowski. Pod koniec meczu strzałem z 40 metrów Grabowski pokonał naszego bramkarza Polaka (zamieniony za Paszkiewicza w 85 minucie), który w ogóle nie zareagował na oddany strzał. Słabo zagrali wszyscy zmiennicy: Czereda, Hrysiukowicz, Matkowski i wspomniany już Dawid Polak jako bramkarz.

Nasi grają poprawnie, lecz brakuje im woli walki. Zbyt szybko stają się pewni, że mecz już wygrali i nie potrzeba się dalej wysilać i męczyć.

Dobrze gra Robert Gaca, a także prawidłowo przebiega gra i adaptacja w zespole Klima.