Aktualności

MŁODZIEŻOWA PIŁKA NOŻNA W "BOCIANIE" SŁOŃSK

• autor: wartaslon, 2013-06-26 21:27

.

Po rozegraniu ostatniego turnieju mieliśmy sporo czasu na trening, oraz wprowadzenie do gry elementów trenowanych w hali. Efektem naszych treningów była dobra gra w rundzie rewanżowej, oraz wyniki w konfrontacjach z przeciwnikami wiosną 2013. Grę naszą charakteryzowały płynne i szybkie akcje, duża ilość podań, oraz strzały na bramkę. W rundzie wiosennej przegraliśmy tylko jeden mecz i byliśmy bardzo blisko zajęcia pierwszej pozycji w naszej grupie rozgrywkowej. Z najlepszym przeciwnikiem pokusiliśmy się o wyraźną wygraną 4:1 w sytuacji gdy jesienią przegraliśmy dwa mecze 5:3 u siebie i 7:1 w Cybince do tego doszły dwie wygrane z zespołem Juweni Boczów w stosunku 3:2 oraz 1:0, po jakże zaciętych pojedynkach, gdzie szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, innym razem na drugą stronę .Szczegółowe wyniki prezentują się następująco :

1."Juvenia" Boczów -"Bocian" 2:3, bramki: Grzegorz Jankowski, Michał Markuszewski, oraz Piotr Wasielewski,

2."Bocian" "Juvenia" Boczów 1:0 ,bramka :Grzegorz Jankowski

3. "Perła" Cybinka -"Bocian" 1:0 , bramka :Grzegorz Jankowski,

4."Bocian"-"Perła"Cybinka”  4:1, bramki: Piotr Wasielewski, Alan Rau, Michał Markuszewski, Aleksander Kosiński

Przy okazji rozgrywanego spotkania piłkarskiego o Puchar Polski (półfinał szczebla wojewódzkiego) pomiędzy zespołami "Warty „Słońsk oraz ŁKS Łęknica część naszych zawodników zaprezentowała się  wychodząc do oficjalnego otwarcia spotkania. W przerwie drużyny dziecięce ,które towarzyszyły zawodnikom ŁKS oraz Warty rozegrały króciutki 15 minutowy mecz zakończony wynikiem 1:0 dla zespołu żółto-niebieskich a bramkę strzelił kapitan Aleksander Kosiński.

Równocześnie z rozpoczęciem wakacji w trenowaniu piłki nożnej nastąpi jednomiesięczna przerwa. Pierwszy trening po przerwie nastąpi 29.07.2013r. w poniedziałek o godz. 16.00. Przed treningiem dojdzie do spotkania piłkarzy, oraz rodziców tych dzieci którzy wyjeżdżają na obóz do Ustronia Morskiego, w celu omówienia szczegółów. Obóz odbędzie się w dniach od 13.08-20.08.2013. Życzenia przyjemnych wakacji oraz szybkich postępów w zdobywaniu piłkarskich umiejętności składa wszystkim.