Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 109, wczoraj: 117
ogółem: 1 120 982

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wywiad z zawodnikiem KS Warta Wojciechem Kaczmarkiem

  • autor: wartaslon, 2013-06-22 16:19

.

Przedstaw się naszym czytelnikom

Wojciech Kaczmarek Witam. Mam 22 lata pochodzę i mieszkam w Skwierzynie i jak chyba każdy chłopak ze Skwierzyny zaczynałem przygodę w tamtejszej POGONI. 

Co zadecydowało że znalazłeś się w Zespole Warty Słońsk?

W.K. Do przyjścia do Warty skłonił mnie trener Chmielewski. Po pierwszej rozmowie przedstawił mi jakie cele ma zespół i czego oczekuje Zarząd. Fajne było to ze zespół walczy cały czas o najwyższe cele w lidze i pucharze (szkoda tylko tego, że odpadliśmy tuż przed finałem). Chciałem pomóc swoją osobą drużynie w osiągnięciu tych celów, dlatego tutaj jestem.

Obecnie jesteś zawodnikiem Warty wcześniej próbowałeś gry w formacji Port Mostki, Piaście Karnin jednakże w żadnym z tych klubów długo nie grałeś co było tego przyczyną?

W.K. Zanim trafiłem do Warty byłem zawodnikiem Pogoni Skwierzyna z której przeszedłem do Tura Turek, następnie Formacji i Karnina z którego jestem wypożyczony aż do Słońska. W każdym z tych klubów zebrałem fajne doświadczenia i poznałem wielu ludzi z którymi do tej pory utrzymuje kontakt. Dzisiaj wiem na których mogę liczyć w każdej sytuacji i nie ważne jak daleko mieszkają, a jeśli chodzi z których odchodziłem to z każdym wiąże się inna historia raz było z przyczyn niezależnych ode mnie, a czasem może za swoje raptowne zachowanie.

Do Warty Słońsk przyszedłeś na zasadzie transferu czasowego. Czy planujesz dalej grac w naszym zespole?

W.K. Czy następny sezon zostanę w Słońsku to zależy od Zarządu. Ja jestem pozytywnie nastawiony na dalszą przygodę z Wartą.

Kończy się już sezon piłkarski przychodzi czas podsumowań. Powiedz czy z perspektywy czasu uważasz że nasz klub osiągnął wszystko co było możliwe do zdobycia?

W.K. Cel awansu został osiągnięty, patrząc na to że tak wąską kadrą zostało to zdobyte, to tylko żałujemy, że w pucharze odpadliśmy tuż przed finałem. Najbardziej chyba tego szkoda, ale miejmy nadzieje że to tylko zaprocentuje na następne sezony i będziemy walczyć o wyższe cele.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [751]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Warta Słońsk - Stal Sulęcin 2013.11.10
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...