Trudny mecz z Odrą Górzyca

• autor: wartaslon, 2013-06-17 12:06

.

W piątek 14.06.2013 roku o godz. 1900 Warta rozegrała mecz z Odrą Górzyca.

Skład naszego zespołu w tym meczu: Paszkiewicz, Miglujewicz, Kaczmarek, Weres , Matkowski, Hrysiukowicz, Szczotko, Sozański, Leszczyński, Majchrzak, Kuśnierczak (70 Skulski).

Rozpoczęliśmy grę w 10 gdyż Majchrzak dojechał w 20 minucie meczu. Gospodarze już w 4 minucie po efektownej główce Wojczyńskiego wbili nam bramkę. Jednak w 15’ Hrysiukowicz ładnym strzałem wyrównał. W 20’ Gruszka (Odra Górzyca) strzelił na 2:1, a wyrównał w 22’ Leszczyński. Potem trwała już twarda walka, lecz mimo wielu okazji do zdobycia bramki, nie potrafili jej strzelić ani gospodarze, ani goście.

Pozostało 2:. Takim wynikiem przeważnie kończą się spotkania pobliskich drużyn; tak było i teraz. Zagraliśmy bardzo osłabieni: Majerczyk (kontuzja), Hojka (praca), Wierzbicki i Piecuch (pauza za żółte kartki), Osowski (praca), a gospodarze byli w pełni zmobilizowani i gotowi wygrać ten mecz. Brak było napastników, gdyż Weres zagrał na obronie, a Kuśnierczak nie potrafił przejść obrony gospodarzy i oddać celnego strzału. Ponadto w 70 min Kuśnierczak został sfaulowany i musiał zejść z boiska – zastąpił go Skulski.

Z wyniku możemy być zadowoleni – znowu nie przegraliśmy meczu – dalej jesteśmy na fali. W sobotę ostatni mecz w Słońsku z Toromą Torzym.