Aktualności

Kolejny triumf „Warty”

• autor: wartaslon, 2013-05-12 19:54

.

W sobotę 11 maja 2013 roku Warta rozegrała Klasy Okręgowej Okręgu Gorzowskiego z Błękitnymi Dobiegniew wygrywając 4:0. Błękitni to średnia drużyna obecnego cyklu rozgrywek.

Warta wystąpiła Paszkiewicz, Miglujewicz, Piecuch, Hojka, Skulski, Kuśnierczak, Szczotko (60' Leszczyński), Wierzbicki, Osowski (70' Matkowski), Majchrzak, Weres.

Mecz stał na dobrym poziomie, choć my atakowaliśmy lecz nie mogliśmy zdobyć bramki, niecelnie kilkakrotnie strzelał Weres oraz Kuśnierczak, w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Majchrzak. Goście nie mogli przejść na naszą połowę i oddać celnego strzału.

Pod koniec I połowy niestrudzony Weres w końcu zdobył upragnioną bramkę. No więc 1:0 do przerwy.

Po przerwie dalej trwał nasz napór na bramkę gości czego efektem było zdobycie dwóch dalszych bramek przez Weresa, który jak widać popisał się hattrickiem. Pod koniec 4 –tą bramkę zdobył Mateusz Leszczyński. Była to pierwsza jego bramka po przejściu z Głuchowa. Drużyna popisała się rozwagą, cały czas kontrolowała sytuację na boisku i przeważała w grze. Na boisko nie wyszli Majerczyk Piotr – kontuzja, Sozański Daniel – pauza za żółte kartki, Hrysiukowicz Jan – wyjazd od rodziny na komunię, Kaczmarek Wojciech – wyjazd na szkolenie związane z pracą.

Następny mecz rozegramy z liderem rozgrywek Meprozetem Stare Kurowo. Zapraszamy na ten mecz.