Aktualności

Efektowne zwycięstwo Warty

• autor: wartaslon, 2013-05-09 23:06

.

W dniu 08.05.2013 r. o godz. 17:45 Warta rozegrała ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego Okręgu z Dębem Balcerzak, spółka Sława Przybyszów.
     Warta wystąpiła w składzie: Paszkiewicz Miglujewicz, Piecuch, Hojka, Skulski, Szczotko (46' Sozański), Wierzbicki, Kuśnierczak (60' Hrysiukowicz), Majchrzak (70' Leszczyński), Osowski (75' Matkowski), Weres.
     Nie wystąpili Kaczmarek wyjechał na 6 tygodniowe szkolenie, Majerczyk, skręcił nogę w kostce. Po za tym wszyscy byli zmobilizowani, grali świetnie -jeden z naszych lepszych meczów. Nikogo nie trzeba było mobilizować ani zachęcać do dobrej gry. Pierwszą bramkę strzelił Majchrzak, drugą po kapitalnym strzale Weres, a trzecią Osowski. Goście w pierwszej połowie w zasadzie nie zagrozili naszej bramce. Świetnie w obronie grał Hojka, a pomagali mu Skulski, Piecuch, Miglujewicz, (który pokonał 100 km żeby dojechać na mecz do Słońska). Pod koniec pierwszej połowy goście wywalczyli jedynie przy pomocy sędziego rzut karny. Bardzo dobrze spisał się Paszkiewicz który go obronił. W drugiej połowie mimo początkowych ataków goście nie zdołali nam strzelić bramki, a po zdobyciu przez Majchrzaka drugiej bramki przestali już wierzyć w swoje siły, co zaowocowało w samym końcu meczu zdobyciu 5 bramki dla Warty przez Sozańskiego.
     Wszyscy spisali się świetnie, nic nie można im zarzucić. Byli drużyną 2 razy lepszą, choć Dąb to przecież zespół z czołówki czwartej Ligi, lecz mogli sobie tylko pozwolić na okazanie zdziwienia naszą grą.
     No cóż wygraliśmy 5:0,  jesteśmy w półfinale Pucharu Polski, gdzie 12 czerwca spotkamy się z następną drużyną czwartoligową ŁKS Łęknica.
     Następny mecz w klasie Okręgowej czeka nas w sobotę 11 maja o godz. 13:00 z Błękitnymi Dobiegniew. Oczekujemy znów sukcesu.