statystyki szczegółowe

Aktualności

Warta wypłynęła

• autor: wartaslon, 2013-05-05 19:03

W sobotę 4 maja rozegraliśmy mecz w Sulęcinie ze Stalą Sulęcin- naszym bezpośrednim rywalem (zajmuje 3 miejsce w tabeli tuż za nami).

W I połowie bardzo szybko zaatakowaliśmy, pierwszą bramkę zdobył Damian Kuśnierczak, po chwili celnym strzałem popisał się Krystian Weres, a poprawił z rzutu wolnego z 30 metrów Roman Majchrzak i bramkarz gospodarzy znów wyciągał piłkę z siatki. Było 3:0 dla nas, więc graliśmy już spokojnie chcąc dowieź wynik do końca meczu. Gospodarze zbytnio nam nie przeszkadzali. Byliśmy jakby uśpieni, jednak po przerwie Stal nabrała sił i ruszyła do ataku, my się broniliśmy, lecz nieskutecznie, popełniliśmy w obronie dwa karygodne błędy i było 3:2. Zaczęliśmy znów grać, lecz nam nie wychodziło. Raz tylko Krystian Weres mógł zdobyć czwartą bramkę, lecz mu nie wyszło. Trwała ostra wymiana, jednak bez efektów. Nikt nie zakończył akcji udanym strzałem w światło bramki. Po przedłużeniu spotkania przez sędziego o 3 minuty, mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla nas, czym byliśmy bardzo ucieszni. Bardzo ciężki mecz, lecz widać, że my z lepszym przeciwnikiem umiemy grać, wygrywać. W środę mecz ¼ Lubuskiego Pucharu Polski z Dębem Przybyszów …. oby zwycięski.