Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 30, wczoraj: 117
ogółem: 1 120 903

statystyki szczegółowe

Aktualności

WYWIAD Z WICEPREZESEM KS WARTA SŁOŃSK PANEM PIOTREM...

  • autor: wartaslon, 2013-03-07 10:16
WYWIAD Z WICEPREZESEM KS WARTA SŁOŃSK PANEM PIOTREM MIGLUJEWICZEM

 

Jakie cele zostały przedstawione trenerowi i zawodnikom do realizacji na rundę wiosenną?

Piotr Miglujewicz Pytanie to jest często stawiane prezesowi i członkom Zarządu. Odpowiem krótko – gramy zawsze o najwyższe cele i można to interpretować w różny sposób, ale ową kwestię pozostawiam czytelnikom. Aktualnie jesteśmy liderem w klasie O i chciałbym żeby tak pozostało do końca sezonu, lecz jest to sport, w którym często zdarzają się niespodzianki. Główną rolę w tym „teatrze” odgrywa trener i zawodnicy, i od nich zależy, w którym miejscu będziemy po zakończonym sezonie. Chwilę chciałbym poświęcić osobie pana Zenona Chmielewskiego, który moim zdaniem jest wspaniałym fachowcem, w pełni oddany zadaniom, które mu powierzono. To bardzo dobry strateg i wizjoner. Jest człowiekiem, który wymaga od zawodników, ale daje dużo od siebie. Posiada oczywiście drobne wady, lecz któż z nas ich nie ma. Bądźmy, więc dobrej myśli i patrzmy z optymizmem w przyszłość.

Jak wyglądał okres przygotowawczy do rundy wiosennej?

P.M. Okres przygotowawczy rozpoczęliśmy 15 stycznia br. i potrwa on do rozpoczęcia rozgrywek. Treningi są organizowane 3 razy w tygodniu + mecz kontrolny. Trener nie posiada większych problemów ze skompletowaniem zawodników na mecze sparingowe, jednak problemem pozostaje frekwencja na treningach i aktualnie wynosi 62 %. Taki stan rzeczy jest spowodowany m.in. wyjazdami do szkół oraz pracą zawodową naszych zawodników. Piłkarze, którzy nie przepracują okresu przygotowawczego będą niestety pełnili rolę zawodników rezerwowych.

Jak wygląda proces szkolenia młodych zawodników w Warcie Słońsk?

P.M. Na to pytanie najlepiej odpowiedzą trenerzy grup młodzieżowych a więc pan Stanisław Gorzelak i Paweł Hojka. Ja ze swojej strony mogę podzielić się swoim spostrzeżeniem, z którego wynika, że niewiele młodzieży garnie się do sportu, a przecież to w nich pokładamy najwięcej nadziei. Jeżeli w tej kwestii nic się nie zmieni to niektóre dziedziny sportu przejdą do historii.

Jakie zmiany nastąpiły w zespole w przerwie zimowej?

P.M. W przerwie zimowej musieliśmy sprowadzić kilku zawodników z uwagi na braki kadrowe które powstały po rundzie jesiennej. Z niewiadomych przyczyn zrezygnował z dalszej gry Karol Cieśliński (lewy obrońca) oraz uległ poważnej kontuzji Grzegorz Kowalski (stoper). Straciliśmy więc dwóch wartościowych zawodników. Podjęliśmy starania związane z transferem nowych zawodników i z powodzeniem udało się sprowadzić z III ligowego Dębna środkowego pomocnika Romana Majchrzaka. Do zespołu przyszedł również młody 17 letni Przemysław Skulski (Pomorzanin Cychry). Jesteśmy również w końcowej fazie rozmów z Piastem Karnin w sprawie pozyskania Wojciecha Kaczmarka.

Co by Pan chciał przekazać kibicom Warty?

P.M. Jestem mile zaskoczony tak liczną grupą kibiców na naszych rozgrywkach. Wierzę, że pozostaną z nami na dobre i na złe chwile. Nasz zespół gra głównie dla nich i będziemy czynili wszelkie starania aby ich nie zawieźć.Pozdrawiam Wszystkich.

Dziękuję za wypowiedź.


  • Komentarzy [4]
  • czytano: [1586]
 

autor: ~kibic 2013-03-08 10:57:53

avatar Mam pytanie,co z Paszkiewiczem?Warta rozgrywa jeszcze jakiś sparing przed ligą?


autor: ~Warciarz 2013-03-08 15:01:50

avatar Hajdasz gra u nas?


autor: wartaslon 2013-03-11 20:47:22

Profil wartaslon w Futbolowo Odpowiedź na pierwsze pytania:
Paszkiewicz trenuje i będzie grał w Warcie. Jeśli zaś chodzi i sparingi to serdecznie zapraszamy już w piątek 15.03.2013 r. o godz. 17:00 w Słubicach na stadionie OSiR Warta rozegra ostatni sparing tym razem z miejscową IV Ligową Polonia Słubice.


autor: wartaslon 2013-03-11 20:48:26

Profil wartaslon w Futbolowo Jeśli chodzi o pytanie Warciarza.
To informujemy, że Hajdasz grał tylko w sparingach, nie zostaje w Warcie na sezon ligowy.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Warta Słońsk - Iskra Janczewo
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...