Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 14 gości

dzisiaj: 53, wczoraj: 117
ogółem: 1 120 926

statystyki szczegółowe

Aktualności

Puchar Starosty Sulęcińskiego

  • autor: wartaslon, 2013-01-30 22:00

     W dniach 19-20.01.2013 r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie odbył się XIV już Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Powiatu Sulęcińskiego.

Galeria zdjęć


puchar-starosty-sulecinskiego-19-20-01-2013-4190204.jpg puchar-starosty-sulecinskiego-19-20-01-2013-4190206.jpg

     Udział w nim wzięło 15 zespołów, a wśród nich zespoły Warty I Słońsk oraz Warty II Iskry Głuchowo. Zespoły zostały rozlosowane do 3 grup 5 –osobowych

Warta I Słońsk w eliminacjach uzyskała następujące wyniki :
Warta – Kosmos Rudnica 2:1
Warta – Stal Sulęcin juniorzy 5:0
Warta – KS Glisno 4:0
Warta – Znicz Trzemeszno  1:2
     Nasi zdobyli 10 pkt. I wraz z zespołem Kosmosu Rudnica uzyskali awans do niedzielnego finału, w którym występowało 6 zespołów.
 
     Nasz drugi zespół występował w II grupie, gdzie awans zdobyły zespoły Pogoń Krzeszyce  i Juwenia Boczów.
Wyniki naszego II zespołu 
Warta II – Leśnik Lemierzyce 0:2
Warta II – Juwenia Boczów 0:2
Warta II – Toromo Torzym 0:1
Warta II – Pogoń krzeszyce1:2
   Warta II Iskra Głuchowo występował w następującym składzie:  Dawid Polak, Orluk Kamil, Cieśliński Karol , Sozański Daniel, Matkowski Dariusz, Skulski Przemysław i Gruszka Marek.
 
     Z pierwszej grupy awans uzyskały  zespoły Stali Sulęcin oraz Lubniewiczanki Lubniewice.
 
     W niedzielę w finale grano systemem każdy z każdym, a nasz zespół uzyskał następujące wyniki:
Warta I  - Lubniewiczanki Lubniwice 2:1
Warta i – Juwenia Boczów 0:0
Warta I – Kosmos Radnica 2:0
Warta I – Pogoń Krzeszyce 4:0
Warta I – Stal Sulęcin 0:1
     W klasyfikacji końcowej Warciarze zajęli II miejsce za zwycięską Stalą Sulęcin, III miejsce Lubniewiczanka Lubniewice, IV miejsce KS Juwenia Boczów, V miejsce KS Kosmos Rudnica oraz VI miejsce Pogoń Krzeszyce.
Królem strzelców turnieju został Krystian Weres – Warta Słońsk z 9 bramkami. Najlepszym zawodnikiem uznano Sebastiana Górskiego z Lubniewiczanki Lubniewice, a najlepszym bramkarzem Kamila Grabowskiego z Juwenii Boczów.
     Nasi w finale występowali w następującym składzie: Paszkiewicz Patryk, Miglujewicz Jarosław, Piecuch Dawid, Majerczyk Piotr, Osowki Patryk, Weres Krystian, Kuśnierczak Damian, Hrysiukiowicz Jan oraz Majchrzak Roman (w sobotę). 
 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [446]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Mecz sparingowy Warta Słońsk - Osadnik Myślibórz 01.02.2014 r.
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...