Warta Słońsk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspieraja nas

Tabela ligowa

Górzów Wielkopolski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 198, wczoraj: 117
ogółem: 1 121 071

statystyki szczegółowe

Aktualności

Charakterystyka zawodników I zespołu KS Warta Słońsk...

  • autor: admin, 2013-01-25 20:43
Charakterystyka zawodników I zespołu KS Warta Słońsk dokonana przez trenera

Charakterystyka zawodników I zespołu KS Warta Słońsk dokonana przez trenera Zenona Chmielewskiego po rundzie jesiennej 

Paszkiewicz – drzemią w nim wielkie możliwości. Bazował tylko na grze w meczach, mało trenował. Musi ułożyć sobie studia i trenowanie.

Miglujewicz – najrówniejsza runda w jego wykonaniu. Popełnia mniej błędów musi pracować nad grą głową, celnym dośrodkowaniem, zbyt długo przetrzymuje piłkę. Chętny i pracowity na treningach.
 
Hojka – duże wzmocnienie zespołu. Zdobył 7 ramek. Niepotrzebnie rozmawia z sędziami. Dobre warunki fizyczne, dobra gra głową, gdyby tylko miał większą szybkość. Dobrze się czuje w roli trenera dzieci i młodzieży. Inteligentny, solidny, chętny do pracy.
 
Kowalski – wystąpił we wszystkich meczach w pełnym wymiarze czasu. Mniej błędów niż w poprzednim okresie, duże doświadczenie. Niepotrzebna kontuzja w ostatnim meczu- wielka strata dla zespołu.
 
Cieśliński – zmarnowane młode lata. Gdyby nie to, dzisiaj mógłby żyć godnie z gry w piłkę. Ma momenty lepszej i gorszej gry w piłkę, nie zawsze czyta grę, a do tego nie jest zawsze w 100% odpowiedzialny. Musi się zmienić mentalnie, nie może się obrażać, musi znać swoje miejsce w szeregu. Kończy wiek młodzieżowca, musi wywalczyć sobie miejsce na nowy sezon.
 
Piecuch – chłopak o dużych możliwościach ale stanął w miejscu i nie zrobił postępu a wręcz się cofnął. Słabo gra taktycznie, nie wykorzystuje swojej szybkości w grze 1:1. Jego plusem jest to, że może grać na każdej pozycji. 
 
Wierzbicki – potrafi grać w piłkę ale mało wykonuje podań otwierających. Posiada w meczu dużą ilość piłek, lecz ma też dużo strat. Mało strzałów z dalszej odległości, mało gry bez przyjęcia.
 
Sozański - chyba najlepszy sezon w jego grze. Kiedy trenuje systematycznie i gra, to jest wartościowym zawodnikiem. Po wyjeździe na studia widać u niego spadek formy. Walczący o piłkę jak mało kto. Gorzej z podaniem po odbiorze, zbyt długo prowadzi piłkę i to jemu obniża notę. Zdobył ważne bramki gdy zespołowi nie szło. 
 
Osowski – przyszedł do zespołu latem. Widać, że miał przerwę. Początek rundy, szczególnie pierwszy mecz udany, później nieco gorzej. Słabiej gra taktycznie, chce grać tylko do przodu, gorzej z grą w obronie. Mało celnych dośrodkowań, musi nad tym popracować. Dwie bramki to trochę mało. Niepotrzebnie nieraz się obraża, to musi zmienić.
 
Weres – o nim już się tyle mówiło w sensie pozytywnym. Może grać na każdej pozycji, zdobywa najwięcej bramek, choć w ostatnich 5 meczach prezentował się słabo. Gdyby taka forma miała być przez całą rundę to jego gra byłaby pod znakiem zapytania. Powinien być wzorem dla młodych, choć oni nie zawsze chcą z tego korzystać i często się obrażają.
 
Kuśnierczak – zdobył 6 bramek. Jak na napastnika który grał w 14 meczach to trochę za mało. Mało aktywny, problem z przyjęciem piłki, stąd dużo strat. Mało decyduję się na grę 1:1, dobra gra głową, słabiej bez przyjęcia. Chętny do pracy!
 
Gruszka – jego słabsza gra mogła wynikać z kontuzji, której się nabawił, bądź ją miał. Grał w 11 meczach, nie zawsze skuteczny. 2 bramki to mało, widać przerwę w jego grze. Musi w pełni się wyleczyć i podjąć walkę o miejsce w składzie.
 
Matkowski D – chłopak, który jak jest na miejscu to systematycznie trenuje, później jak wyjeżdża do szkoły i wraca w piątki to jest za mało. Poza tym duża konkurencyjność w linii ataku, ciężko się jemuprzebić, choć dostawał szansę w 12 meczach. Grzeczny, ułożony, bezkonfliktowy, przyjemnie się z nim pracuje.
 
Sienkiewicz – krótko był, a później zniknął. Brakuje jemu, jak i pozostałym cierpliwości. 
 
Drygajło – mało grał, nie zrobił postępu. Musi znaleźć klub, gdzie będzie regularnie grał, wtedy będzie postęp. Grzeczny, ułożony. Oby więcej takich zawodników.  
 
Majerczyk – widać, że trenował w dobrym klubie (Warta Poznań). Musi grać, wtedy się rozwinie. On bardzo chce grać. Nie obraża się, a krytykę przyjmuje należycie. Szkoda, że nie ma szybkości. Technika dobra, taktycznie szybko się dopasowuje. Przez 3 lata będzie młodzieżowcem, to dla niego duży kapitał. 
 
Sieracki – szkoda że wybrał szkołę w Słubicach. Mało przez to trenuje, a bez tego nie będzie postępu. Dobre warunki fizyczne i musi słuchać starszych. Nie dać się podpuszczać innym. Trzeba czasu, żeby spoważniał. Gdy będzie pracował przyjdzie czas na grę.
 
Hrysiukowicz – w lutym kończy 16 lat i wtedy będzie mógł grać z seniorami. Ułożony chłopak wiedzący czego chce, oby więcej takich w Słońsku.

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wspomóż nasz klub

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ośno Lubuskie 26.01.2013 r
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Warta Słońsk Polonia Lipki Wielkie
Ładowanie...